En İyi
En İyi

Ucuzdan Pahalıya En İyi 10 Motosiklet Kaskı

Ucuzdan Pahalıya En İyi 10 Motosiklet Kaskı

Motosiklet Kaskı

Motosiklet kaskı takmak zorunda olduğumuz önemli bir motosiklet ekipmanıdır. Bu ekipman bizi kaza esnasında ciddi yaralanmalardan korumak için üretilmiştir. Baş ve boyun çevresini korumaktadır. Kaza esnasında başımızı çarpmamız kafa tasımızın kırılmasına veya boynumuzun kırılması sebep olabilir. Baş kısmımızda, yüzümüzde sürtünmeden kaynaklı ciddi derecede yaralar meydana gelebilir. Hatta bu durumlar bizim ölümümüze neden olabilmektedir. Bu tür durumların önüne geçebilmek için iyi bir motosiklet kaskı takmak şarttır.

  Ucuzdan Pahalıya En İyi 10 Motosiklet Kaskı

1) BCD Full Face Kask Mor

BCD Full Face Mor Kask fiyatı 499 TL olup fiyatına göre oldukça kaliteli bir motosiklet kaskıdır.

Satın Almak İçin Tıklayınız

2) Yohe Y-958 Energy Mat Black Çene Açılır Kask

Yohe Y-958 Energy Mat Black Çene Açılır Kask fiyatı 528 TL’ dir. Çene açılabilir özelliğine sahiptir. Kaliteli bir motosiklet kaskıdır.

Satın Almak İçin Tıklayınız

3)Free-M S-012 Rack Full Face Kask

   Free-M S-012 Rack Full Face Kask fiyatı 599.90 TL!dir. Kaliteli bir üründür.

Satın Almak İçin Tıklayınız

4)Ls2 Airflow Siyah Kask

   Ls2 Airflow Siyah Kask fiyatı 649 TL’dir. Scooter motosiklet kullanıcıları için özel tasarlanmıştır. A sınıfı polikarbon dış kabuğu vardır. Geliştirilmiş havalandırma kanallarına sahiptir. UV filtreli ön vizörü vardır. ECE 22.05 Güvenlik sertifikası vardır. Mikrometrik bağlantı kayış tokasına sahiptir ve  Çıkarılıp yıkanabilir özellikte iç ped sistemi vardır.

Satın Almak İçin Tıklayınız

5) Nikko Full Face Kask Kırmızı

   Nikko Full Face Kırmızı Kask fiyatı 699 TL’dir. Oldukça kaliteli bir kasktır.

Satın Almak İçin Tıklayınız

6) MTS 625 Mat Black Yarım Kask

   MTS 625 Mat Black Yarım Kask fiyatı 849 TL’dir. İyi kaliteli bir motosiklet kaskıdır.

7) Nexx Sx.100 Mantik Mat Siyah Kask

    Nexx Sx.100 Mantik Mat Siyah Kask fiyatı 1930 TL’dir. Yüksek performanslı hafif kabuk yapısı vardır. ECE 22.05 ve DOT Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Rüzgar testi tünelinde geliştirilmiş aerodinamik yapısı vardır. Geliştirilmiş havalandırma kanallarına sahiptir. A sınıfı polikarbonata sahiptir. UV filtreli ön vizörlüdür. X-swift mekanizmasıyla kolay sökülebilir ön vizörü vardır. Çizilmelere karşı dayanıklı dahili güneş vizörüne sahiptir. Gözlük kullanımına uygun yanak ped sistemi vardır. Mikrometrik bağlantı kayış tokası, Bluetooth ve interkom kullanımı için hazır kulaklık yuvaları vardır.  Komple sökülüp yıkanabilir ped sistemi ve Pinlock 70 buhar camı kutu içerisinden çıkmaktadır. Orjinal kumaş taşıma kılıfı kutu içerisinden çıkmaktadır. SX.100 düz renklerden çene altı rüzgar perdesi çıkmamaktadır. En iyi motosiklet kaskları arasında diyebiliriz.

 8) Givi X21 Beyaz Kask

   Givi X21 Beyaz Kask fiyatı 1999.90 TL’dir. Touring motosiklet kullanıcıları için İtalyan tasarıma sahiptir. Dış kabuk teknopolimer malzeme,den yapılmıştır. Çeneden açılabilir modeldir. ECE22.05 Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Geliştirilmiş havalandırma kanalları, Çizilmeye dayanıklı dahili güneş vizörü ve Sökülebilir, yıkanabilir iç pedleri vardır. Mikrometrik çene altı bağlantı sistemi, Orjinal taşıma kılıfı ve pinlock içerisinden çıkmaktadır. En iyi motosiklet kaskları arasındadır.

En İyi

Satın Almak İçin Tıklayınız

9) Ls Vector Kripton Mat Mavi-Neon Sari Kask

   Ls Vector Kripton Mat Mavi-Neon Sari Kask fiyatı 2099.90’dir.Yüksek performanslı fiber dış kabuğa sahiptir. DOT ve ECE 22.05 Güvenlik Sertifikası vardır. 3 Farklı kabuk boyutu, Güçlendirilmiş metal plaka bölgeleri, Geliştirilmiş havalandırma kanalları A sınıfı polikarbonat, UV filtreli ön vizör, Çizilmeye dayanıklı dahili güneş vizörü ve Metal destekli mikrometrlik bağlantı kayış tokası vardır. Boyun rulosu, çene altı rüzgar perdesi, Acil durumlarda hızlı sökülebilir yanak ped sistemi, İnterkom kullanımı için uygun tasarlanmıştır. Gözlüklü motosiklet kullanıcıları için gözlük kanalları, Pinlock buhar camı kutu içerisinden çıkmaktadır. Orjinal kumaş taşıma kılıfı kutu içerisinden çıkmaktadır.En iyi motosiklet kaskları arasındadır.

En İyi

Satın Almak İçin Tıklayınız

10)Shoei Nxr Marquez Power Up Tc-1 Kask

   Shoei Nxr Marquez Power Up Tc-1 Kask fiyatı 6434.90 TL olup oldukça pahalı ama en iyi kasktır. Üstün Dayanıklı Japon Tasarım, Çok Kompozitli Fiber Dış Kabuk , (Advanced Integrated Matrix) Acu Gold Ece 22.05 Güvenlik Sertifikalı, A sınıfı Polikarbonat, Uv Filtreli Ön Vizör, Çizilmeye Dayanıklı Dahili Güneş Vizörü, Geliştirilmiş Havalandırma Kanalları, Yüksek Süratlerde Savrulma Önleyici Rüzgarlık, Çıkarılabilir Ve Yıkanabilir İç Pedler, Gürültü Azaltıcı Kulak Yastıkları, İnterkom Kurulumu İçin Uygun Yapı, Mikrometrik Çene Altı Bağlantı Kayış Sistemi, Orjinal Taşıma Kılıfı Kutu İçerisinden Çıkmaktadır. Shoeı Firma, Kurucusu Eitaro Kamata’Nın Yarış Sektörü İçin Özel Olarak Tasarlamıştır.

En İyi

Satın Almak İçin Tıklayınız

 

   Ucuzdan pahalıya sıraladığımızda en iyi 10 motosiklet kaskımız yukarıda sıraladıklarımızdır. Sizde bütçenize uygun ve en iyi olan kaskları bulmak için buraya tıklaya bilirsiniz.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Edin

RKS Newlight Motor Arıza Işığı Neden Yanar ve Arıza Işığı Nasıl Söndürülür?

RKS Newlight Motor Arıza Işığı RKS Newlight Motor Arıza Işığı Neden Yanar ve Arıza Işığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir