Home / Genel / Türkiye Yamaha Yetkili Servisi 

Türkiye Yamaha Yetkili Servisi 

Türkiye Yamaha Yetkili Servisi

Mükemmel bir müşteri hizmeti olarak öncelikli düşünen ve hizmet alanında müşterilerine sürekli ve yeni yaklaşımlar ortaya koyan Türkiye Yamaha Yetkili Servisi olarak Yamaha  3’lü bir bakım hizmeti ile motosikletlerinizi pandemi sonrası normal hayata dönüşümüz de.

Motosikletiniz için Güvenli ve Bakımlı…

Türkiye Yamaha Yetkili Servisi, uzun süren pandemi sonrasında garaj içerisinde bekleyen motorlarınızı yaza ve yollara hazırlamaya başlamalısınız. Bu süreçte motosiklet kullanıcılarına en iyi Türkiye Yamaha Yetkili Servisi sağlayıcısına yönlendirmek için yazımızı kaleme aldım.

Yollara güvenle çıkmak için gerçekleştirmeniz gereken  Önemli 3 adım

Yollara hazır olmanız için atacağınız ilk adım Yamaha güvencesinde bakım hizmeti almak…Yamaha, aracınızdan azami verim sağlayabilmeniz ve yıllar boyu güvenle kullanabilmeniz için rodaj süresi 1000 km ve genel bakımları 3.000km olarak belirlemiştir. Yamaha motorunuzu unutmayın ki yine iyi  bir Yamaha ustası tanır. Yamaha marka motosikletler için, Sürüş keyfinizin bozulmaması adına Türkiye’nin neresinde olursanız olun eksiksiz bir hizmet alabilmeniz adına Bakım Kitleri ve Bakım Hizmetleri almanız için en iyi motosiklet servis hizmetini almanız çok önemlidir.

Yaza hazırlık sadece bakım kitleri ve hizmetler ile bitmiyor motorunuzda ki karşılaşabileceğiniz risklere karşı da kontrol ettirmeniz önemlidir. Tekerlekleriniz için mekanik kontrolü önemli bir ayrıntıdır. Bu bakımı da göz ardı etmeden yollarda sürüş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaptırmış olduğunuz mekanik kontroller sonrasında ise motosikletinizin ihtiyaç duyduğu yedek parçalar ise önemli bir ayrıntıdır. Yamaha motorlarınız için orjinal yedek parça değişikliği yapmanız önemlidir. Yamaha Orjinal Yedek Parçalar İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Sürüş keyfinizi ve güvenliğinizi korumak için aracınızın düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu lütfen unutmayınız.

Yamaha Motosiklet Yetkili Servis ve Yamaha Yedek Parça İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

About editor

Check Also

En İyi Motosiklet Yağ Filtresi 2021

En İyi Motosiklet Yağ Filtreleri 2021 Motorunuz için önemli noktalarından biri de yağ filtresi ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir