Motosiklet Fuar Bileti 2022

Motosiklet Fuar Bileti 2022

motosiklet fuarı

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı

Türkiye’nin Lideri olan Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarını gerçekleştiren Motobike Istanbul, 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sergilenmek üzere kapılarını tutkunlarına açmaya hazırlanıyor.

Yaşanan Pandemi sebebiyle 2021 yılında yapılamayan fuarın, en başta Türkiye olmak üzere komşu ülkelerden de bir çok motosiklet ve bisiklet tutkunu olanlar tarafından yine son derece yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

En son 2020 yılının Şubat ayında düzenlenmiş olan fuarda 285 firma katılımcı olarak yer alarak, sergiledikleri ürün ve hizmetleri 4 gün süreyle fuarı ziyaret eden 108.485 kişinin beğenisine sundu. Fuarda ilk kez sergilenen yepyeni modeller, fuara özel kampanyalar ve indirimler gerçekleştirildi. Eğitici, öğretici, interaktif oturumlar ve sunumlar ile etkileyici gösteriler, Motobike Istanbul 2020 de ziyaretçilere eşsiz bir fuar deneyimi yaşatmıştı.

2022 Motosiklet fuar alanında uygulanacak COVID-19 önlemleri ve hijyen konsepti ile birlikte kapılarını açacaktır. Motobike Istanbul 2022 giriş biletleri, önümüzdeki günlerde Biletix’ten genel satışa sunulacak.

Motobike Istanbul 2022 bilet fiyatları ve nerelerde satılacağı bilgileri de çok yakında duyurulacak.

Bileti Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız

İLGİLİ MAKALELER

Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Edin

RKS Newlight Motor Arıza Işığı Neden Yanar ve Arıza Işığı Nasıl Söndürülür?

RKS Newlight Motor Arıza Işığı RKS Newlight Motor Arıza Işığı Neden Yanar ve Arıza Işığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir