Home / Motosiklet Servis / Honda Servis / Honda Motosiklet Servisi Beylikdüzü

Honda Motosiklet Servisi Beylikdüzü

Honda Servis

Honda Motosiklet İstanbul Yetkili Servisleri

Honda Motosiklet Servisi hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sizde Honda motosikletinizi periyodik bakım hizmetleri avantajlarından yararlanın.

İstanbul Yetkili Honda Motosiklet Servisi Beylikdüzü

Bayi Beylikdüzü
Yetkili Kişi
Adres Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D

34349 Şişli/İstanbul

Telefon 0(212) 982 16 29
E-Mail info@motosikletgaraji.com
Web Sitesi Online Mağaza

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz.

 

Neden Motosiklet Garajı Yetkili Servislerini Tercih Etmeliyiz ?

İlk sırada yer alması gereken en büyük neden MG Motosiklet Garajı A.Ş‘de servislerindeki çalışanlar sürekli ve yeni teknolojilerin eğitimlerini almaktadırlar. Motosikletiniz için en uygun olan orjinal yedek parça kullanılmaktadır. Garantisi bitmiş motorunuzu yapılacak her işlem için 6 ay garanti sağlanmaktadır. Motosikletinizin problemini her daim ulaşabildiğimiz servis kitapları ve özel el aletleri sayesinde en iyi ve en hızlı şekilde çözümlenebiliyor olmasıdır.

Motor Yağı Değişimi Faydaları Nelerdir?

Motor yağı değişimi faydaları dediğimizde, aslında yağ değişiminin zamanını da belirtmemiz gerekiyor. Motorunuzun çalışması için yağa ihtiyacı vardır. Ancak bu yağlarında düzenli olarak değiştirilmesi gerekiyor. Çünkü her yağın bir ömrü bulunuyor. Düzenli olarak değiştirdiğiniz yağlardan verim kazanabilir, bu şekilde bir takım maliyetlerden de kurtulabilirsiniz.

Periyodik bakım zaman ve fiyatları ne kadar ?

Bu sorunun yanıtını Yamaha şeffaflık politikası gereği şu şekilde yayınlamıştır. Peryodik bakım tablosu için tıklayınız.

Motorsiklet’imin gidonu ağır dönüyor sebebi ne olabilir?

Olası çözümlerin en basit olanı lastik havalarınızın kontrolünü yapınız. Sorununuz hala devam ediyorsa olası sorunlarınız şu şekilde dir. lastiğinizin ömrü bitmiş olabilir , gidon rulmanlarınız bozulmuş olabilir veya süspansiyonlarınızda bir arıza oluşmuş olabilir. En kısa zamanda servise göstermenizi öneririz.

Motorunuzun’nızın Periyodik Bakımını Yaptırdınız Mı?

Tüm Türkiye’de tavsiye edilen bakım fiyatları artık bir adım ötede. Motosiklet modeliniz ve kilometrenizi seçerek periyodik bakım fiyatlarına ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

 

About admin

Check Also

Honda Servis

Honda Motosiklet Servisi Maltepe

Honda Motosiklet İstanbul Yetkili Servisleri Honda Motosiklet Servis hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir