Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 2022 gösterisi için açılış yapmaya hazırlanıyor. İki teker tutkunlarının ilgiyle seyrettiği, merakla beklediği an olan İstanbul Motosiklet Fuarı 2022 için tartışmalar sona ermiş bulunmaktadır.  Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike Istanbul , 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında bu yılda İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşmesi durumu söz konusudur. Fuara yönelik resmi açıklama etkinliği düzenleyecek olan Messe Frankfurt yine tarafından Istanbul da olacağı duyuruldu.

2021 yılında covid-19′ dan dolayı pek çok ulusal ve uluslararası buluşma gibi iptal edilen İstanbul Motosiklet Fuarı, son olarak 2020 yılının şubat ayında düzenlenmişti. 2020 Motobike Fuarı‘na 285 firma katılmıştı ve katılan firmalar 4 gün boyunca fuarı ziyaret eden 108.485  konu olmuştu.

21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 2022; önceki yıllarda olduğu gibi Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED); ve Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) tarafından desteklenecek.

Motosiklet severler için, son yıllarda hızla artan fiyatlara karşın Motobike Istanbul Motosiklet Fuarı 2022’de sergilenecek yeni motosiklet, bisiklet ve aksesuar modellerini yakından inceleyebileceksiniz. Fuarda özel kampanyaların uygulanması satın alma fırsatları yakalamak adına dikkat çekiyor.

Fuarda elektrikli bisikletlerden motosiklet ve scooter’lara kadar pek çok farklı ana ürün ile bu araçlara yönelik servis ve hizmetleri üreten şirketlerin katılım sağlaması bekleniyor.

 

İLGİLİ MAKALELER

Motosiklet Fuar Bileti 2022

 

 

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Edin

RKS Newlight Motor Arıza Işığı Neden Yanar ve Arıza Işığı Nasıl Söndürülür?

RKS Newlight Motor Arıza Işığı RKS Newlight Motor Arıza Işığı Neden Yanar ve Arıza Işığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir