Home / Genel / En İyi Motosiklet Yağ Filtresi 2021

En İyi Motosiklet Yağ Filtresi 2021

En İyi Motosiklet Yağ Filtreleri 2021

Motorunuz için önemli noktalarından biri de yağ filtresi ve kullanımıdır, Çünkü motor yağ filtreleri toz kir vb. pisliklerin motorunuza zarar vermesini önlemeye yardımcı olur. Çok küçük kirletici maddeleri yakalayarak, motorunuzda ki sürüş keyfiniz de herhangi bir sorun karşılaşmamanızı sağlar. En İyi Motosiklet Yağ Filtreleri 2021 yazımız da yer verdiğimiz yağ filtresi markalarını tercih edebilirsniz.

En İyi Motosiklet Yağ Filtresi

1- Hiflo filtro HF204 Siyah Motosiklet Yağ Filtresi

Rakiplerinden daha uzun süre dayanacak bir filtre mi arıyorsunuz? Bu durumda aramanız burada durabilir!

Ünlü üreticilerden temin edilebilen en iyi malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Bu nedenle, bu ürün kesinlikle işlevselliği hakkında şüpheleriniz olmasına izin vermez. Fabrikadan çıkmadan önce en az 16 kalite kontrol kontrolünden geçer.

Genel Özellikler:

  • İnce malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir
  • Çoğu filtreden daha uzun sürer
  • Bir çok otomobille uyumlu
  • Sağlanan uyumlu araçların listesi
  • Para için büyük değer

 

2- FRAM PH6017A Ekstra Koruma Yağ Filtresi

Aynı şekilde performans gösterecek daha ucuz seçeneklerden birini tercih etmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için doğru üründür. Bu kadar düşük bir fiyata ne kadar sunabileceğine şaşıracaksınız.

Bu araç, pratikliği sayesinde beklentilerinizi aşabilir. Bisikletinizin motorunu 5.000 mile kadar koruyabilir. En iyi performansını ortaya çıkarmak için geleneksel yağ kullanmalısınız. Ve evet, günlük kullanım için tasarlanmıştır, bu nedenle sık bakımdan sonra bile yıpranmaz.

Genel Özellikleri:

  • Motoru 5.000 mil koruyabilir 
  • Günlük kullanım için tasarlandı
  • Kirleticileri tutmak için büyük kapasite
  • Kaymaz doku
  • Düşük fiyatlı

 3-Khan Kf 204 Yağ Filtresi

Motosiklet Khan Kf 204 Yağ Filtresi  motor yağlama sisteminin önde gelen yedek parça ürünlerinden biridir. Yağ filtrelerinin amacı kirlenmiş ve tortulu olan parçacıkları motor transmisyonundan uzak tutmaktır. Bu parçacıklar karbon zerrecikleri, toz ve pisliklerden oluşmaktadır. Bu motosikletiniz için zararlı olan maddeler yağ filtresi tarafından süzülerek bir kısmı kartere çöker.

Özetle motosiklet yağ filtresi motorunuzun yağını temizler ve basınca dayanıklıdır. Motosikletinizin yağ filtresi fazlaca kirlendiğinde görevini tam anlamıyla yerine getiremeyeceğinden motosikletinize gitmesi gereken yağ miktarından daha az miktarda yağ aktarılacaktır. Buda motosikletinizin daha fazla zarar görmesine neden olur.

3. Motosiklet Yağ Filtresi Ne Zaman Değiştirilir?

Khan Kf 204 Yağ Filtresi  değişimi genellikle motor yağının değişmesi esnasına yapılmaktadır. Motor yağı değişim süresi ise motosikletinize, ısıya ve kullanıma göre değişmektedir.

Motor yağının temizliği sağlıklı bir motor için oldukça kritik önem taşır. Motorunuzun Yağ Filtresi her periyodik bakımda değiştirilmelidir.

Ortalama süre 10 bin kilometre olarak belirlenmiştir.

Motosikletiniz için En İyi Yağ Filtreleri için Tıklayabilirsiniz..!

About admin

Check Also

En İyi Su Geçirmez Telefon Tutucular 2021

En İyi Motosiklet Telefon Tutucular Motosiklet kullanıcıları olarak her zaman sürüş keyfimiz içerisinde ihtiyaç duyduğumuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir