Home / Motosiklet Ekipmanı / En İyi Motosiklet Telefon Tutucu 2020

En İyi Motosiklet Telefon Tutucu 2020

Bir motosiklete biniyorsanız, yoldayken akıllı telefonunuza erişmenin kolay bir yolunu bulmak isteyeceksiniz. Bir motosiklet telefon tutucusu tam da ihtiyacınız olan şey. Bir cep telefonu yuvası kullandığınızda, güvenliğinizi tehlikeye atmadan tam olarak bulunduğunuz yere gitmenize yardımcı olması için telefonunuzu kullanabilirsiniz. Ya da telefonunuzu müzik dinlemek için kullanabilir veya önemli bir telefon araması aldığınızda cevaplamak için kenara çekmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Bisikletinize takmanız kolay olan, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tür ve marka motosiklet telefonu tutucusu vardır. Peki doğru olanı ararken nereden başlıyorsunuz? Tüm stil ve fiyatlardan piyasadaki en iyi bisiklet bağlantılarını inceledik.

En İyi Motosiklet Telefon Tutucu Modelleri

1- Roam Universal Premium Motosiklet Telefon Tutucu

Roam, tüm akıllı telefonlar için uyumlu olduğu ve çoğu motosikletin gidonuna takılacağı anlamına gelen evrensel bir bisiklet montajıdır. Roam, 3,5 inç genişliğe kadar ekranı olan hem iPhone’lara hem de Samsung’lara uyar. Bağlantının motosikletinize sıkıca oturması için altı nokta vardır. Bu, montajı her açıdan görmek için ideal hale getirir. Silikon ağ, ne tür bir bisiklet sürüyor olursanız olun veya indiğiniz yolun ne durumda olduğuna bakılmaksızın akıllı telefonunuzu sıkıca tutacak kadar dayanıklı ve sağlamdır.

 

2- Shad Kapalı 4 inç Telefon Tutucu

Bu motosiklet telefon yuvasını bisikletinize takmak için herhangi bir alete ihtiyacınız olmayacak. Çapı ¾ ila 1-3 / 8 inç arasında değişen gidonlara hızla takılır.

3- CAW.CAR Aksesuarları Motosiklet Tutacağı

Satın Al

About admin

Check Also

Platinyum Buji ile İridyum Buji Arasındaki Fark Nedir?

İridyum Buji Nedir? İridyum bujiler yüksek performanslı motorlarda kullanılır. Platin bujilere göre yüzde 25 daha uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir