Home / Genel / En İyi 2021 Motosiklet Model ve Önerileri

En İyi 2021 Motosiklet Model ve Önerileri

2021’in Motosikletleri

2021 Motosiklet’leri için motor üreticileri firmalar motor kullanıcıları için en iyi özelliklere sahip motorlar üretmeye devam etmektedirler. Her yıl yeni üretilen motorları gösterebilmek ve kullanıcılara motorları tanıtabilmek adına Motosiklet fuarları düzenlenmekteydi. Yaşanılan pandemi içerisinde fuarlar düzenlenemediği için bizde bugün yazımız da En İyi 2021 Motosiklet Model ve Önerileri’ni sizinle paylaşmak istedim..

2021 Triumph Trident 660

Trident 600 nasıl?

Trident 600 motor modeli için söylenebilecek en iyi şey kullanıcıları olarak bir anda iç sesiniz olarak “Bugün işe Trident ile gideyim!” diyebileceğiniz kadar etkileyici. Kullanımını çok sevecek sürmek için sabırsızlanacaksınız. Ucuz, şık ve yetenekli, bir motorda ki bütün beklentilerinizi karşılayacak bir tasarım..
– Şaşırtıcı derecede kolay sürüşü ve her talebe cevap veren yapısı ile çok keyifli bir Triumph.

– Üç silindirli motorun sesi, devirlenişi ve çekişi sizi memnun edecektir.
– Sürüşü: çok hafif. Çok kolay yönlendiriliyor ve virajı da iyi.
– Mekanik noktalarda maliyeti düşürmek içinküçük tercihler yapılmış olsa da karşılaşabileceğiniz sorunlara yol açmayacaktır.

BMW R 18 Classic Touring

Bmw alışkın olduğu Bmw motorrad görünüşünü bırakıp normal bir görünüşe sahip motor üreterek En İyi 2021 Motosiklet Model ve Önerileri yazımız da yer aldı.

BMW R18 yolların etli butlu şaheseri geldi. 761 pound ipuçları ölçekleri ve 16.7 litrelik yakıt tankı ile birlikte geliyor. Süspansiyon, 4.7 inç 12cm’lik hareket mesafesine sahip teleskopik bir çatal ve 3.5 inç – 8,89 cm’lik hareket mesafesine sahip merkezi bir şok destekli çelik salınım koluna sahip. Dört pistonlu sabit kaliperli frenler, 300 mm fren diskleriyle ön ve arka kısımda yer alıyor. BMW Motorrad Integralda ABS standarttır.

2021 Motosiklet Honda Forza 350 ve Honda X-ADV

2021 Honda Forza 750, DCT ve yeni tasarımıyla geliyor ve kablolu sürüş (ride-by-wire), değiştirilebilir çekiş kontrol sistemi haricinde Akıllı Telefon Sesle Kontrol Sistemi gibi yüksek teknoloji oyuncaklarıyla geliyor. Sesli telefon kontrol sistemi neredeyse her şeyi (navigasyon dahil) sesle yapmanıza izin veriyor. Arabalardaki GT sınıfı gibi bir yere konumlandırıyor Honda: dizler için, artçı için, sele altında bol bol yer ve konfor var ama keyfiniz isterse gazı açıp çevik, hızlı, hassas bir sürüş de emrinizde.

Forza 300 yerini 350’ye bırakmış durumda. Ek 50 cc. özellikle alt devir çekişini güçlendirmek için kullanılmış. Artık şehir içinde ve ara gazlamalarda daha atak bir Forza 350 var.

ADV Scooter sıfatlı X ADV de Forza 750 gibi teknolojilk ilaveleri almış ve ufak DCT, motor ve daha sade ama yırtıcı görünüm elde etmiş.

2021 Motosiklet KTM 890 Adventure

KTM 390’dan başlayarak 1290’a kadar kafa karıştıracak kadar model çeşitliliğine ulaştı. 890 ADV de WP Apex süspansiyonlara kavuşmuş. Bunun dışında bol elektronik destek, kocaman ve çok işlevli ön ekran ve tabii ki deli KTM performansı standart.

2021 Motosiklet Suzuki V-Strom 1050XT

Hmm, işte geçmişee selam çakan bahsetmeye değer bir tsasarım. Yeni V-Strom hem güzel duruyor hem de eskileri DRZ hayranlarını görünüşü ile gülümsetiyor.

XT’nin farkı depolama hacmi olarak öne çıkıyor zira 112 litrelik alüminyum çanta seti bu modelde standart. Normal (XT olmayan ) bir V-Strom 1050 alıp çantaları, montaj setlerini ve kilitleri haricen alırsanız 370 Pound daha pahalıya geldiğini öğrenince 1050 XT mantıklı hale geliyor. İyi iş Suzuki!

2021 Motosiklet 2021 Motosikletiniz için Orijinal Yedek Parça Ve Bakım için Buraya Tıklayabilirsiniz.

 

About editor

Check Also

En İyi Motosiklet Yağ Filtresi 2021

En İyi Motosiklet Yağ Filtreleri 2021 Motorunuz için önemli noktalarından biri de yağ filtresi ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir